Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co zrobić z tym wgnieceniem?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co zrobić z tym wgnieceniem?

    Coś pięknego, Pełen szacunek dla człowieka

  • #2
    Co zrobić z tym wgnieceniem?

    Koledzy wystąpił problem z karoserią... co byście radzili z tym zrobić?



    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

    Komentarz


    • #3
      dublin999, kolego, są teraz metody na wyciągnięcie takich wgnieceń bez ingerencji młotka itp, magnesy, poszukaj, może w Twojej okolicy są tacy fachowcy.
      __________________________________

      Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

      Komentarz


      • #4
        Ciężko będzie bez młotka. Na zagięciu blachy? Kiedyś widziałem takie ustrojstwo na przyssawkę, wyciągało wgniecenie od np kopniaka ale nie przy zagięciu. Obawiam się, że blacharz i to dla niego nie będzie problem, tylko koszty...a i pewnie bez lakieru się nie obejdzie.
        Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Jeżyk
          pewnie bez lakieru się nie obejdzie.
          napewno nie bo na ostatnim zdjęciu widać jak lakier pękł.dublin999, możesz spróbowac wymontować tapicerkę z bagażnika i to lekko wypchnać ale to tylko doraźne "leczenie"
          1.8T AGU L&K

          2.0TDI BKD ELEGANCE

          TOYOTA LAND CRUISER J95

          Komentarz


          • #6
            Zobacz jak głębokie jest uszkodzenie na zgięciu. Jeśli głęboko, to lepiej zrobić, bo prędzej czy później będzie gnić. Lakier i podkład są elastyczne, ale takie wgniecenia i tak naruszają strukturę, co też prowadzi do dalszych problemów. Tak czy siak lepiej porządnie zrobić.

            Komentarz


            • #7
              Kłania sie blacharz klepanie i małe szpachlowanie. Jeżeli trafisz na dobrego majstra to zrobi to, że nie bedzie śladu a do tego pewnie nie bedzie malował calego elementu.

              филип
              Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

              Komentarz


              • #8
                Kłania sie blacharz klepanie i małe szpachlowanie
                Na moje oko do wyprowadzenia, i do zrobienia mała zaprawka przy rancie. Jeżeli nie masz ochoty samemu przy tym majstrować to podjedz do ludzi którzy naprawiają wgniotki. Wyprowadzą ci to ładnie.

                Samemu przy użyciu tego typu narzędzi : Link

                nic nie zdziałasz, bo w twoim przypadku jest dosyć mocne załamanie. Narzędzia jak z linku powyżej czasami sprawdzają się na wgniotki regularne. Sytuacja jest o tyle komfortowa, że jest dojscie od tyłu :lol: . Młotek raczej będzie w użyciu, swego czasu byłem przy naprawie takiej wgnioty na BMW to Panowie robią to na zasadzie rycia (kierunek ruchu jak ślimak) Moim zdaniem za naprawę powinni skasować od 100 - 180 PLN.

                Tutaj masz firmę w twojej okolicy : Wyciąganie Wgniotek? Usuwanie Wgnieceń Bez Lakierowania - Kraków, Tarnów | PDR cennik
                Podjedź do nich ocenią za free i powiedzą CI co mogą zrobić

                Do poczytania i do oglądnięcia :
                Link
                Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                _

                Komentarz


                • #9
                  dzięki za poradę... bedę próbował coś z tym zrobić bo "usterka" ta jest jak dla mnie niezwykle denerwująca bo załamuję światło...
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X